Pazarama: Online Alışveriş

Pazarama: Online Alışveriş APK indir

v9.076.102 by AMANOTES PTE LTD

APK İndir
Pazarama: Online Alışveriş
Online Alışveriş & Hızlı Market & Tatil & Uçak & Otel

Pazarama Online Alışveriş

Pazarama, bir İş Bankası iştiraki olarak online alışveriş sektöründe tüketicilerin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri tek bir platformda birleştirir. Pazarama Online Alışveriş, Pazarama Tatil, Pazarama Hızlı Market, Pazarama Pet, Araçta Öde ve Ulaşım kartları gibi her alandaki ihtiyacın en hızlı dijital çözümünü sunar.

Online Alışverişte Yeni Trend

Pazarama, online alışverişe yeni bir soluk getiriyor. Pazarama’da cep telefonu, bilgisayar, tablet, televizyon, küçük ev aletleri gibi ihtiyaçlarınız için en çok tercih edilen markaların olduğu elektronik ürünlerini karşılaştırabilir, güncel kampanyalardan yararlanarak avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Evinizi en sevdiğiniz yaşam alanına dönüştürebileceğiniz mobilya, dekorasyon, ev tekstili markalarını gezebilir ve hızlı kargo ile evinizi hızla dönüştürebilirsiniz. Kadın, erkek, çocuk ya da bebek modasını Pazarama’da yakından takip edebilir, kişisel bakım ve kozmetik alışverişlerinizde öne çıkan markaları keşfedebilir, spor tutkunuysanız dünyanın önde gelen markalarını görebileceğiniz spor ve outdoor ürünleri ile tanışabilirsiniz. Üstelik aynı yerden online market alışverişinizi de yapabilirsiniz! Kısacası tüm ihtiyaçlarınızın en kaliteli adresi Pazarama!

Samsung, Boyner, İş Kültür, TECNO Türkiye, DeFacto, Marka Park, ABC Deterjan, Yeşil Kundura, Watsons Türkiye, Troy Apple, Sportive, Mavi Jeans, Evkiba, Avon gibi pek çok trend marka da Pazarama Online Alışveriş’te sizlerle!

Kredi Kartı, Taksitli Avans, Alışveriş Kredisi, Maximum Kart Avantajları, Pazarama Puan ve Maxipuan avantajları sayesinde ise alışverişlerinizi bütçenize uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Pazarama Hızlı Market

Pazarama Hızlı Market seçeneği, size en yakın noktadaki marketlerden et ve süt ürünleri, manav ihtiyaçları, atıştırmalık, kahvaltılık kategorileri başta olmak üzere market ihtiyaçlarınızın en hızlı çözümünü sunuyor. Hızlı kargo ve randevulu teslimat seçenekleri ile de siz ne zaman isterseniz o zaman market ürünlerini kapınıza getiriyor.

Pazarama Tatil

Bir Süper Uygulama olan Pazarama, Pazarama Tatil ile konaklama ve uçak bileti hizmetiyle geliyor! Paris, Roma, Berlin, Amsterdam gibi Avrupa’nın en trend şehirlerinde konaklama ve uçak imkanı sağlarken yurt içinde İstanbul, İzmir, Ankara, Bodrum, Antalya başta olmak üzere pek çok noktada tatil imkanı sunuyor. Tatilde yeni trend, Pazarama Tatil.

Pazarama Pet

Evcil dostlarınızın tüm alışveriş ihtiyaçları için de size en yakın adres Pazarama Pet! Dostlarınıza özel profil oluşturarak ona en uygun ürünleri anında sipariş verebilirsiniz. Kedi, köpek, balık, kuş, kemirgen ya da sürüngen dostunuz varsa, tüm ihtiyaçları burada! Dostlarınız için mama, hijyen ve bakım ürünleri, hayvan oyun ürünleri, ödül mamaları ve çok daha fazla trend ürünleri online alışveriş fırsatları ile keşfetmeye hazır olun.
Dahası

Yenilikler

Pazarama'yı sizler için geliştiriyoruz. Uygulama performansını iyileştirmeye yönelik geliştirmeler yapıldı.
Related Videos
Pazarama: Online Alışveriş Sürüm Geçmişi
Pazarama: Online Alışveriş

Pazarama: Online Alışveriş v1.2.2

2023-04-08
Download
Pazarama: Online Alışveriş

Pazarama: Online Alışveriş v1.2.0

2023-04-06
Download
Pazarama: Online Alışveriş

Pazarama: Online Alışveriş v1.1.8

2023-03-22
Download
Pazarama: Online Alışveriş

Pazarama: Online Alışveriş v1.1.6

2023-03-19
Download
Genel Bilgiler
Kategori: Shopping
İndirin:
Pazarama: Online Alışveriş on Google Play
Boyut:
Paket ID:
tr.com.topkapidanismanlik.pazarama.app
Android Versiyonu:

5.0

Yayınlanma Tarihi:

Oyunlar

Uygulamalar

Oyun Kategorileri

Uygulama Kategorileri