kıble bulma pusulası kıble yön

kıble bulma pusulası kıble yön APK indir

v9.076.102 by AMANOTES PTE LTD

APK İndir
kıble bulucu uygulaması Müslümanların dünyanın herhangi bir yerinden kıble yönünü bulmasına yardımcı olan bir GPS pusulasıdır. Kıble pusulası, doğru Kıble yönünü bulmak için geçerli konumunuzu bir GPS haritası yardımıyla kullanıyor. Online kıble bulucu ile dünyanın her yerinden Mekke yönünü bulun. kıble de Kabe olarak bilinir, Mekke Suudi Arabistan'da yer almaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki tüm Müslümanlar, nerede olurlarsa olsunlar dua ederken kıble ile karşı karşıyadırlar. Kıble yönü doğru pusula uygulaması aracılığıyla bulunabilir. kıble yön bulucu dünyadaki tüm Müslümanlar için İslami bir uygulama. Bu kıble bulucu uygulaması ile kıble konumu, En yakın Camii, Hicri takvim ve Allah'ın 99 ismini alın. Bu android için en iyi Mekke bulucu uygulaması. Kıble yönünü doğru bulmak için şimdi Mekke pusula uygulamasını indirin. GPS ile kıble pusulası Kabe yönünü çok kolay ve hızlı bulacaktır.

En yakın Camiyi bulun

Online kıble bulucu uygulaması, bulunduğunuz yere yakın bir Cami bulmanıza yardımcı olan en yakın Cami bulucu bir özellik sağlar. Bu kıble bulucu ve Cami bulucu uygulaması ile kolayca en yakın cami veya Mescidi bulabilirsiniz. Kıble yönünü doğru bir şekilde bulmak için dünyanın herhangi bir yerinde dua için bu Kiblah bulucu uygulamasını kullanabilirsiniz.

İslami Takvim: Hicri Takvim

Kıble Bulucu uygulaması İngilizce Takvim Tarihleri ​​ile birlikte size mevcut Hicri takvim, İslami takvim tarihleri ​​ve olaylar sağlar. Bu İslami uygulama en iyi ve en doğru Hicri takvim. Bu İslami takvim uygulaması Ramazan tarih ve Hac tarihini belirlemek için tüm Müslüman topluluklar için çok yararlıdır. Doğru kıble yönü için en iyi kıble yön bulucusunu indirin.

Kıble Bulucu Uygulamasının En Önemli Özellikleri

✓qibla yön bulucu uygulaması çekici bir kullanıcı arayüzüne sahiptir
Kıble konum bulucusunu indirmek ücretsizdir ve kullanımı kolaydır
Arapça ve Mp3 ses Allah'ın güzel 99 isimleri
Islamicİslam Takvim ve Hicri Takvim
MapGps haritasını, Enlem, boylam ve adresi görüntüleme
The Haritadaki bir ok kıble yönünü gösterir
Kıble konumlandırıcı ile doğru kıble yönünü bulabilirsiniz
DesignsÇeşitli tasarımlarda mevcut birden fazla kıble kadranını seçin
Q Kıble takipçisi ile çevrimiçi GPS pusulası ve çevrimdışı GPS ile Kabe konumunu izleyebilirsiniz
 
Kıble bulucu pusulası üzerinden Gps haritasında kıble yönünü bulun. namaz için kıble bulucu uygulaması kolay ve internet olmadan doğru bir şekilde Mekke yönünü belirler. kıble bulucu ve Mekke bulucu gereksiz izin gerek kalmadan fonksiyonel ve doğru bir pusula uygulaması. Haritadaki bir ok, sağ Kabe'de namaz kılmak için Mekke'yi, kıble yönünü gösterir. Kıble yön bulucu uygulaması doğru kıble yönü için android cihaz sensörü kullanır. Şimdi kıble pusula uygulamasını indirin ve her yerden kolayca kıble yönünü bulun.
Dahası

Yenilikler

Issues fixed
Related Videos
kıble bulma pusulası kıble yön Sürüm Geçmişi
kıble bulma pusulası kıble yön

kıble bulma pusulası kıble yön v2.7.14

2023-04-01
Download
kıble bulma pusulası kıble yön

kıble bulma pusulası kıble yön v2.7.11

2023-02-28
Download
Genel Bilgiler
Kategori: Lifestyle
İndirin:
kıble bulma pusulası kıble yön on Google Play
Boyut:
Paket ID:
qibla.compass.finddirection.hijricalendar
Android Versiyonu:

5.0

Yayınlanma Tarihi:

Oyunlar

Uygulamalar

Oyun Kategorileri

Uygulama Kategorileri